Zīmīgā mirklī- 22.02.2022. plkst. 22:22- foto klubs “Ogre” aicināja piedalīties zibakcijā “2vīzija” un uzņemt savu versiju par divi, dubults, pāris vai divnieks. Paldies visiem akcijas dalībniekiem! Akcijas uzvarētāju noteica žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no akcijas atbalstītāja “MasterFoto” un foto kluba “Ogre”. 

 Žūrija, balsojot par darbiem, kuriem nezināja autorus, ir devusi šādu vērtējumu.

1.vieta Tatjana Stumbre “Māsu spēks”
Plānojot fotogrāfiju zibakcijai “Foto vīzija 2 “, sākumideja bija pavisam cita, taču dzīve ieviesa savas korekcijas un mūsu ģimenē šis zīmīgais datums 22.02.2022 paliks atmiņā ar abu meitu pozitīvo Covid paštestu, kas rādija divas svītriņas un iesāka divu nedēļu ilgu karantīnu."
Fotogrāfija tika uzņemta 22.02.2022, plkst. 22:22:22, 1/200 sek.; f/2,2; ISO 2000"


un Aivars Slišāns “Sarkanais dzīvsudrabs”. 

Tā kā pirmās vietas ieguvējiem bija vienāds punktu skaits, balvas saņēmēju noteica izloze un tā ir Tatjana Stumbre! Balvā atbalstītāja foto un video tehnikas veikala “Master Foto” Walimex Pro prožektors! 

2. vieta Vilnis Lulle “Bez nosaukuma”. 

3. vieta Kārlis Palsāns “Abu stāvu logu pāros lieku uguns deg”. 


Fotogrāfija uzņemta 22/02/2022 plkst. 22:22, kurā redzami divi pāri logu ar ieslēgtām gaismām, bet to iemītnieki - divi draugu pāri stāv pa diviem stāviem uz balkona, ievērojot mājas karantīnu un 2 metru distanci starp abiem pāriem.

1., 2.un 3. vietas ieguvējiem piemiņas balvas no Ogres novada pašvaldības.

Labākie darbi ir skatāmi virtuālā izstādē fotoskapis.lv. Paldies visiem akcijas dalībniekiem par atsaucību un radošo izdomu!
Paldies mūsu atbalstītājiem - foto un video tehnikas veikalam “Master Foto” https://www.masterfoto.lv/ un Ogres novada pašvaldībai!

Foto klubs “Ogre”